Учители от 11.ОУ „Свети Пимен Зографски“ взеха участие в обучение на тема „Inclusion and active citizenship in the primary school classroom“, проведено по програма „Еразъм+“ в Мадрид. Обучението беше проведено в периода 6–12 април. В рамките на курса те придобиха нови знания и практически умения за прилагане на приобщаващи методи в класната стая, насърчаване на активното гражданство у учениците и създаване на подкрепяща и ангажираща учебна среда.
