Уважаеми родители и ученици,
20.04.2026г. /понеделник/ е неучебен, но присъствен ден за всички ученици от 11.ОУ „Свети Пимен Зографски“. Във връзка с честването на 150-годишнината от Априлското въстание, учениците следва да присъстват в училището от 10:30 до 12:30ч часа.
Предстоят разнообразни инициативи, които ще се проведат по класове. В програмата са включени беседи, проекти и презентации. В прогламата са предвидени още рецитал, викторина, рисунка на асфалт и награждаване.